Fotowoltaika Włocławek

Fotowoltaika Włocławek

Rachunki za prąd są coraz wyższe, a środowisko naturalne potrzebuje naszego zwiększonego zaangażowania. Właśnie dlatego warto inwestować w odnawialne źródła energii (OZE). Mieszkasz we Włocławku lub okolicznych miejscowościach? ekoTechnologia jest firmą, którą kompleksowo wesprze Cię w wyborze i montażu instalacji fotowoltaicznej. Produkuj energię ze słońca i oszczędzaj!


Czym się zajmujemy?

Realizujemy nasze usługi dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Niezależnie, czy chcesz zasilać energią słoneczną budynek gospodarczy, magazyn czy dom jednorodzinny – przygotowujemy dla Ciebie projekt instalacji, proponujemy dobór najlepszych urządzeń, dostarczamy je wraz z montażem, a zawsze możesz też liczyć na nasz serwis czy profesjonalny przegląd.


Czy to się opłaca?

Nasłonecznienie w Polsce, również w województwie kujawsko-pomorskim, jest dostatecznie duże, aby fotowoltaika przynosiła korzyści zarówno w krótko- jak i długofalowej perspektywie. Wystarczy, że zainwestujesz w panele słoneczne oraz urządzenie przetwarzające prąd stały w prąd zmienny, czyli falownik (inwerter). Jako ekoTechnologia dostarczamy szeroki wybór modułów oraz pozostałych elementów montażowych.


Na OZE, w tym fotowoltaikę, są przyznawane dofinansowania, można też ubiegać się o korzystną pożyczkę. Niezależnie, czy wybiera się system on-grid (z przyłączeniem do sieci) czy off-grid (z niezależnym magazynem energii), inwestycja i tak się zwraca.

Fotowoltaika nie hałasuje, nie wymaga Twojej pracy czy nieustannej kontroli. Zautomatyzowana, bezpieczna instalacja świetnie sprawdza się na przestrzeni całych dekad, przynosząc korzyści w gospodarstwie domowym lub rolnym, jak również firmie.


Panele fotowoltaiczne we Włocławku i okolicach

Podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całego Włocławka, m.in. na Zawiślu, Michelinie, Rybnicy, Zachodzie, Poludniu i Wschodzie, Zazamczu czy Śródmieściu. Działamy praktycznie w całym powiecie włocławskim, m.in. w:

  • Kowalu,
  • Brześciu Kujawskim,
  • Chodeczy,
  • Izbicy Kujawskiej,
  • Lubieniu Kujawskim,
  • Lubrańcu,
  • Baruchowie,
  • Fabiankach. 

Zadzwoń i skonsultuj się!

Rozważasz zakup paneli solarnych do domu? A może chcesz dowiedzieć się, jaki to koszt dla Twojej firmy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – wystarczy, że skontaktujesz się z naszym zespołem i przedstawisz swoje potrzeby oraz oczekiwania. Zadaj pytanie – otrzymasz odpowiedź. Fotowoltaika we Włocławku jest okazją do zaoszczędzenia na rachunkach za prąd, które w sposób nieunikniony będą drożeć i stawać się coraz większym obciążeniem dla budżetu.


Najwyższy czas skorzystać z dostępnych możliwości i unowocześnić budynek. Instalacja fotowoltaiczna jest przez nas projektowana, dostarczana i montowana. Czuwamy nad każdym niezbędnym etapem prac, aby przekazać Ci gotowy system. Mamy międzynarodowe doświadczenie we wdrażaniu nawet bardzo niestandardowych instalacji fotowoltaicznych i nieustannie rozwijamy działalność naszej spółki.


Jako firma z siedzibą w Toruniu pozostajemy blisko mieszkańców naszego regionu, dbając o najwyższy poziom świadczonych usług. Sprawdź asortyment w naszym sklepie, skontaktuj się w sprawie wyceny i wybierz zaufanego partnera. Wybierz ekoTechnologię we Włocławku i okolicy.