Fotowoltaika Bydgoszcz

Fotowoltaika Bydgoszcz

Szukasz rzetelnej i zaufanej firmy, która zamontuje panele fotowoltaiczne w Bydgoszczy lub najbliższej okolicy? Interesuje Cię wysoka jakość modułów? Oczekujesz fachowego doradztwa i pełnego serwisu?


Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza spółka nazywa się ekoTechnologia i od lat działamy w regionie świadcząc kompleksowe usługi fotowoltaiczne.


Czym się zajmujemy?

Świadczymy kompleksowe usługi dla właścicieli:

  • domów jednorodzinnych i wielorodzinnych,
  • gospodarstw rolnych,
  • budynków firmowych.

Realizujemy inwestycje kompleksowo: od merytorycznego doradztwa i projektu instalacji specjalnie do Ciebie, po dostawę najlepszych rozwiązań z naszego sklepu internetowego, profesjonalny montaż oraz serwisy i przeglądy.


Czy to się opłaca?

Instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa, cicha i bezpieczna dla budynku. Panele zamontowane na dachu lub podłożu, połączone z urządzeniem nazywanym falownikiem (inwerterem), przetwarzają promieniowanie słoneczne na prąd zmienny.

W zależności od wybranego systemu, nadwyżki wyprodukowanej energii odprowadzasz do ogólnej sieci lub magazynujesz w specjalnych bateriach. Na inwestycję możesz pozyskać dofinansowanie oraz pożyczkę na korzystnych warunkach.

Zapominasz, czym są wysokie rachunki za prąd (w dobie rosnących kosztów), a poza tym wspierasz środowisko naturalne wybierając OZE – odnawialne źródło energii dla swojego budynku. Nasłonecznienie w Bydgoszczy i okolicach jest dostatecznie duże, by wydajnie, na przestrzeni dziesiątek lat, zapewniać sobie i swoim bliskim dużą niezależność energetyczną.


Panele fotowoltaiczne w Bydgoszczy i okolicach

Realizujemy inwestycje dla klientów mieszkających w całej Bydgoszczy, m.in. na Miedzyniu, Prądach, Jachcicach, Jarach, Górzyskowie, Błoniu, Glinkach, Wyżynach, Bartodziejach, Czyżkówku, Szwederowie, Piaskach, Bielawach, Okolu oraz w Fordonie, Łęgnowie czy Smukale.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w całym powiecie bydgoskim – m.in. w:

  • Solcu Kujawskim, Koronowie, Białych Błotach, Osielsku,
  • Brzozie, Łochowie, Nowej Wsi Wielkiej, Niemczu, Lisim Ogonie,
  • Dąbrowie Chełmińskiej, Maksymilianowie, Dobrczu, Żołędowie,
  • Mąkowarsku, Osówcu, Murowańcu, Tryszczynie.

Zadzwoń i skonsultuj się!

Chcesz zasilić energią słoneczną parterowy dom jednorodzinny lub siedzibę zakładu przemysłowego? Masz konkretną wizję instalacji i wiesz, czego oczekujesz, a może chcesz poznać podstawowe fakty o fotowoltaice?

Pragniemy pomóc w podjęciu dobrej decyzji, z której korzyści będziesz czerpać latami. Wspieramy w wyborze dobrych urządzeń, projektowaniu instalacji czy złożeniu wszystkich niezbędnych wniosków. Mamy międzynarodowe doświadczenie w realizacjach mniejszych i większych projektów solarnych – a klienci z Bydgoszczy również mieli już okazję przekonać się o naszym profesjonalizmie.

Twoje potrzeby są dla nas priorytetem – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Tworzymy wykwalifikowany zespół, dla którego renoma w regionie ma duże znaczenie.

Przestań wydawać coraz większe kwoty za prąd i wybierz odnawialne źródło energii, które jest najlepszą odpowiedzią na wyzwania teraźniejszości i przyszłości.


Wybierz ekoTechnologię – projekt i montaż fotowoltaiki w Bydgoszczy i okolicach.