Fotowoltaika Toruń

Fotowoltaika Toruń

Zapraszamy Cię do skorzystania z oferty kompleksowego wsparcia w zakresie projektu, zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej w Toruniu lub najbliższych okolicach. Jesteśmy doświadczoną firmą z miasta Kopernika, dlatego znamy potrzeby lokalnych klientów i jesteśmy do Twojej dyspozycji na miejscu.


Nie musisz szukać firmy spoza miasta i regionu. Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, aby produkować samodzielnie prąd ze Słońca. Oszczędzaj na rachunkach i postaw na ekologiczną energię w czasach, w których troska o środowisko naturalne jest ważniejsza niż kiedykolwiek.


Czym się zajmujemy?

Działamy w branży OZE od 2011 roku – nasze biuro mieści się przy ul. Szerokiej, a magazyn na Wrocławskiej. Dobrze znasz te adresy ponieważ, podobnie jak my, mieszkasz w Toruniu lub najbliższych okolicach.


Fotowoltaika rośnie w siłę. Moc instalacji w Polsce i na świecie rośnie z miesiąca na miesiąc, z roku na rok. Odnawialne źródła energii jako bardzo ważny element miksu energetycznego są przyszłością: Torunia, województwa, kraju, kontynentu, świata. Nie zwlekaj z decyzją. Już dziś dołącz do grona osób, które same pozyskują prąd dzięki promieniom słonecznym.


Zwracamy się do:

  • lokalnych przedsiębiorców,
  • właścicieli domów jedno- i wielorodzinnych,
  • rolników z regionu.

Postawcie na fotowoltaikę i ekoTechnologię z Torunia! Dostarczamy Wam projekt stworzony na podstawie analizy położenia działki i parametrów budynku. Sprzedajemy panele słoneczne, falowniki, kable czy magazyny energii w naszym własnym sklepie internetowym. Montujemy urządzenia zlecając to doświadczonym fachowcom. Nasza ekipa dociera także na serwisy i przeglądy. Mówiąc krótko: zajmujemy się – od A do Z – wszystkim, co najważniejsze w związku z fotowoltaiką.


Czy to się opłaca?

Zasada działania instalacji PV jest stosunkowo łatwa do zrozumienia i docenienia. Promienie słoneczne trafiają na powierzchnię paneli słonecznych zamontowanych na dachu lub podłożu. Najpopularniejsze moduły na rynku są wykonane w dużej mierze z krzemu. Dzięki temu materiałowi w panelach dochodzi do tzw. efektu fotowoltaicznego, a promienie słoneczne dają energię w postaci prądu stałego. Ten jest przekształcany na prąd zmienny, zgodny z charakterystyką ogólnej sieci. W efekcie jesteś w stanie zasilać urządzenia RTV i AGD w domu, ładować samochód elektryczny, utrzymywać w działaniu maszyny rolnicze itd.


Energię, której nie zużywasz od razu, możesz magazynować (podstawa systemu off grid) lub przekazywać do ogólnej sieci i odbierać w miarę potrzeb (na tym obecnie polega system on grid). W obu wariantach zyskujesz niezależność względem konwencjonalnych źródeł energii i wspierasz ochronę środowiska naturalnego, promując nowoczesne technologie.


Niezależnie od przyszłości fotowoltaiki w Polsce i decyzji, które zaważą np. na systemie sprzedaży energii, technologia ta pozostanie opłacalną i konkurencyjną. Ceny prądu rosną i będą rosnąć, a Ty możesz wyposażyć się w system, który zwraca się już po kilku latach, a jego działanie jest przewidziane na kilkadziesiąt!


Wydajne, nowoczesne, trwałe panele słoneczne, falowniki i inne urządzenia znajdziesz w Toruniu, na miejscu. Jako ekoTechnologia mamy międzynarodowe doświadczenie (poznaj nasze realizacje z całej Afryki), ale to właśnie na lokalnym rynku skupiamy swoje codzienne działania. Pamiętaj też, że wciąż można liczyć na dotacje w ramach rządowych programów, banki chętnie udzielają też kredytów i pożyczek na fotowoltaikę.


Panele fotowoltaiczne w Toruniu i okolicach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w całym Toruniu, ponieważ obsługujemy:

  • Stare Miasto, Mokre, Jakubskie Przedmieście, Chełmińskie Przedmieście,
  • Barbarkę, Czerniewice, Rudak, Bielany,
  • Bydgoskie Przedmieście, Stawki, Wrzosy, Koniuchy,
  • Glinki, Piaski, Rybaki, Katarzynkę,
  • Bielawy, Podgórz, Grębocin, Winnicę,
  • Rubinkowo, Na Skarpie, Kaszczorek, Starotoruńskie Przedmieście.

Wspominaliśmy już, że jesteśmy otwarci na zlecenia klientów z całego regionu. Działamy w powiecie toruńskim, dostarczając fotowoltaikę m.in. do Chełmży, Czarnowa, Górska, Grębocina, Małej Nieszawki, Obrowa, Papowa Toruńskiego, Przysieka, Turzna, Lubicza, Łysomic, Złejwsi Wielkiej, Wielkiej Nieszawki i wielu innych, pobliskich miejscowości.


Zadzwoń i skonsultuj się!

Jesteśmy doświadczonym dostawcą paneli fotowoltaicznych od wiodących producentów, zajmujemy się montażem, projektowaniem oraz serwisem. Działamy w Toruniu i okolicach, dbając o konkurencyjność cen i jakości obsługi. Przekonaj się o tym i już dziś skontaktuj w sprawie wyceny projektu specjalnie dla Ciebie.